Interviu su konkurso „Vakaras su muzika...“ nugalėtoja Skaiste!

 
                      Dėl šio interviu labai džiaugiuosi, jis buvo labai šiltas ir smagus. O dar geriau buvo tai, kad Skaistę galėjau pažinti dar prieš interviu. Taigi, galiu pasakyti, jog Skaistė labai nuostabus, protingas ir šiltas žmogutis, kuris sudomins visus.
                      Simona: Sveika, Skaiste. Pirmiausia sveikinu. Laimėjai mano rengtą konkursėlį! Tad su juo ir interviu. Galbūt jį pradėsiu nuobodžiu dalyku, tačiau pristatyk save mūsų auditorijai.
                      Skaistė: Esu Skaistė. Man šešiolika, gyvenu Palangoje. Tikriausiai iš išorės esu kaip ir kiekviena statistinė paauglė, tačiau turiu ir ydų, kurios tikriausiai daro mane išskirtine. Visų pirma, neturėjau jėgų užbaigti muzikos mokyklos, tad tapau savamoksle ir šiuo metu groju pianinu - sintezatoriumi bei klasikine gitara. Laisvalaikiu mėgstu piešti, groti, dainuoti ir kurti dainas bei poeziją, kuri virsta dainuojamąja. Daugelį metų lankiau šokius. Step'as, hip hop'as, pramoginiai šokiai ir netgi baletas. Visgi supratau, jog dainuoti man labiau patinka. Šiuo metu, dėl laiko stokos, mečiau dainavimo būrelius ir susitelkiau į rašybą. Kurti eiles ir prozą – vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų.
                      Simona: Galbūt pradėkime nuo muzikos? Kokią vietą ji užima Tavo gyvenime? Ką ji Tau reiškia?
                      Skaistė: Muzika man reiškia labai daug. Visų pirma, klausau visko. Nuo sunkiojo metalo iki klasikos. Mama pasakojo, jog daugiausia jos pilve judėjau tuomet, kai tėtis ją nusivesdavo į kokį nors koncertą. Ji taip pat sakė, jog tiesiog dievinau muzikinius spektaklius, kur grodavo klasikinė muzika su įvairiomis aktorių - daininkų perkuriamomis aranžuotėmis. Neslėpsiu, kad kai būna sunku, muzika paprastai padeda suvokti savo klaidas, vėl pakilti ir imtis veiksmų, kad ištaisyčiau tai, kas mane daro nelaimingą.
                      Simona: Sakai, jog klausai visko, tačiau galiu spėti, jog turi keletą atlikėjų kurie tave įkvepia? Kas jie? Kodėl būtent jie?
                      Skaistė: Man labai patinka Adele, Lana Del Rey, Amy Winehouse, Marilyn Manson, Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Queens ir, žinoma, The Beatles.
Patinka jie man todėl, jog kiekvienas atlikėjas (bei grupė) yra išskirtiniai. Tikriausiai visi galėtume apibūdinti Manson'ą, kaip visiškai ekstravagantišką asmenybę, o štai Laną Del Rey, kaip seksualumo įsikūnijimą. Skirtingos dainos ir skirtingi žmonės priverčia skirtingai jaustis. Vienos dainos įkvepia rašyti, kitos dainuoti, o dar kitos - nusiraminti.
                      Simona: Rašyti sakai? Rašai ką? Kada? Kiek?
                      Skaistė: Taip. Man patinka kurti ir savo kūrybą išdėstyti ant popieriaus lapo. Na, šiaip dažniausiai tam pasitelkiu word'ą.
Šiuo metu rašau savo blog'ą (www.marionetteofharmony.blogspot.com), kuriam gegužę sueis metai. Blogosferoje sukuosi jau trečius metus.
Kada rašau? Na, priklauso nuo situacijos. Paprastai rašau tada, kai jaučiuosi nusivylusi aplinka, kai apninka depresija. Tada jaučiuosi labiausiai įkvėpta ir man norisi išsilieti. Taip gimsta kraupios istorijos, kurios labai patinka mano draugams. Mat jose nėra romantikos ir kvailų pasiseilėjimų apie Kenus ir jų Barbes.
Kiek rašau? Taip pat labai priklauso nuo situacijos. Kartais vienu prisėdimu parašau apie 5000 žodžių, o kartais užtenka ir trijų, kad išreikščiau savo pagrindinę mintį ar idėją.
Svarbiausia tai, jog man patinka rašyti ir rašymas yra labai svarbi mano gyvenimo dalis.
Simona: Kas dar sudaro tavo gyvenimą? Ar yra knygų, žmonių, kažkokios veiklos ar dar bala žino ko, be ko neįsivaizduoji savo gyvenimo?
Skaistė: Mano gyvenimas yra ganėtinai nuobodus ir kartu spontaniškas. Per metus vidutiniškai perskaitau apie šimtą knygų. Mano lentynos lūžta nuo jų, mat sunku ką nors atiduoti. Kiekviena jų - man labai brangi.
Be kokių žmonių neįsivaizduoju savo gyvenimo? Tikriausiai be savo šeimos ir artimiausių draugų. Šeima visada gina nuo pavojų, guodžia, kai būna sunku (nors dažnai viską ir apsunkina), o draugai sukuria tą spontaniškumą, kurio man taip trūksta. Tiesiog gera prisiglausti prie kieno nors peties, ketvirtą valandą ryto nežinia kur ir tiesiog jausti, kad viskas ko tau reikia - jau yra šalia.
Be veiklos taip pat neišgyvenčiau. Mėgstu visur lėkti, skubėti, dirbti ir kažko pasiekti. Štai šįmet dalyvauju devyniose olimpiadose, šešiuose konkursuose, dirbu penkiuose projektuose ir neatsisakau būrelių. Noriu išnaudoti visas man duodamas galimybes ir taip pat papuošti savo būsimą stojimo CV.
Simona: Veiki tikrai daug. Ar viską spėji? Ar viskam pakanka laiko? Ar niekas nelieka nuskriaustas be tavo dėmesio? O gal kaip tik tu jo iš savęs ir nebegauni?
Skaistė: Žinoma, kad kam nors to laiko ir pritrūksta. Pavyzdžiui, miegui. Miegu dažnai po 4 valandas per parą, nes tiesiog nėra kada! Būna, kad ir draugai dažnai skundžiasi, jog niekada neturiu laiko. Mat net ir savaitgaliai yra užkimšti įvairiais projektais ir idėjomis.
Pati sau tikriausiai dėmesio dar skiriu. Na, bent jau niekas nesiskundžia, kad baisiai atrodau. Visgi, šią vasarą spėjau pabūti fotomodeliu dvejose fotosesijose.
Simona: Ar verta tokia auka?
Skaistė: Žinoma. Pamiegosiu, kai ant karsto barstys žemes. Kaip sakoma: "You only live once". Tik vietoj to, kad bastyčiaus su diržo ilgio sijonais ir pastočiau dar būdama nepilnametė, verčiau renkuosi, mano manymu, geresnį gyvenimo kelią.
Simona: Na, kadangi priminei apie trumpus sijonus „šaunu“ klausimą „ne į temą“.  Kokia turėtų būti šiuolaikinė dama?
Skaistė: Manau, kad moterys turi būti moterimis - žavingomis, koketiškomis ir svarbiausia, privalo išlikti savimi. Nemanau, kad reikia ant savo veido piešti visas vaivorykštės spalvas, kad vaikinai imtų jas pastebėti. Žinoma, kad pastebės. Tačiau visa tai gali baigtis tik vienu dalyku - per anksti prasidėjusiais lytiniais santykiais. Kartais su dar blogesnėmis pasekmėmis.
Simona: Ačiū už interviu. O užbaigimui gal gali pasakyti ką nors gražaus?
Skaistė: Siūlau visoms TD sekėjoms aktyviai dalyvauti konkursuose, skaityti straipsnius, domėtis, padėti rašytojoms ir galbūt net pačioms jomis tapti. Taip pat linkiu ištvermės laukiant pavasario ir tikiuosi, kad jis bus labai gražus bei šiltas.
Sėkmės!

Ačiū, Skaiste. O jums visoms skaitytojoms linkiu sėkmės ir iki greito!

29 Komentarai

 1. Labai patiko interviu kadangi Skaistė, neieškojo žodžių kišenėje ir viską išdėstė nuosekliai, teiginiais, kuriuos pagrindė savo nuomone. :) Iš tikrųjų džiugu, kad Lietuvoj dar yra tokių reiklių žmonių, kurie netingi ir savo laiko nešvaisto veltui... Džiaugiuosi už tave. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Apie Skaistę esu susidariusi tikrai gerą nuomonę. Ji protinga, šilta, laabai nuoširdi ir žinoma graži mergina. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu Evelinai ir Simonai :) Svarbiausia, kad ji turi daug veiklos ir mėgsta save išbandyti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Here are the best sandals for Spring and Summer 2011:.
  Men can join National Wear Red Day by wearing a red tie.

  You can easily make your own by cutting the white fur cuff and pom pom
  off of a Santa Claus hat leftover from Christmas.

  Here is my site :: Red Shoes

  AtsakytiPanaikinti
 5. Waist line rings are one of the most popular thing in the body precious jewelry line.
  In total the pages of selections from Camila Paris fashion accessories is overwhelming.
  You can purchase these at any Walmart, KMart or even drug stores.


  My blog; https://exploreb2b.com/

  AtsakytiPanaikinti
 6. ” she еxclaimeԁ as the fat spіt all over the cοok tοр.
  They design although nο different from youгs, but similar caused numerouѕ ωomеn
  theге often recοmmenԁ the reρeatedly shout, looκs еѵen yеarѕ cοnѕtant of
  thе paragraph геԁ bottom repliсa сhrіstiаn louboutin still οodlеs сharm.
  Yοu wаnt to stay away fгom those ωith
  the grips on the bottom or the plastic looking ones.  Аlso visіt my webpаge - red shoes

  AtsakytiPanaikinti
 7. Rompers now have a loose, almost dress-like look, with some tighter-fitting
  versions taking on a more retro pinup girl style. She's done it before, she did it recently and she will undoubtedly do it again. The mouth of fish high-heeled shoes match with skinny jeans can stretch the legs proportion to maximum.

  Also visit my blog - http://wiki.oziosi.org/index.php?title=Utente:IveyHedri

  AtsakytiPanaikinti
 8. All this builds your conviction - your trust - that it's coming, it's here, it's yours. Once the aspiring student is equipped with the basic knowledge and tools, he or she can opt to enroll in forex courses dealing with more advanced materials. This will enhance the mental illness cases out there getting " NO HELP".

  My web site ... www.crondall-triathlon.co.uk

  AtsakytiPanaikinti
 9. perhaps a ring for that finger whenever the big bandage comes off.
  " On first listen, "Paparazzi" might come off as a love song to cameras , and in all honestly, Ga - Ga jokes "on one level
  it IS about wooing the paparazzi and wanting fame. Daily Mail- "Why sexy Transformers star Megan Fox is not body perfect.

  Here is my webpage; Hot Pants

  AtsakytiPanaikinti
 10. In fact, she rarely even wears makeup let alone would ever spend $400 on cosmetics if she hadn't been pressured to. In fact, Global Domains International ranked #37 on a list of the 500 fastest growing US private companies. I bought a nice cashmere scarf for men (with camels on it) for 40 LE or just over seven dollars.

  Take a look at my blog post: zadavator.spbal.ru

  AtsakytiPanaikinti
 11. I first became an MBT convert about 10 years ago when they were still quite a new idea were I live.
  I tried on a pair of Nike's new Men's Air Range WP golf shoes at my local golf store recently, and instantly fell in love.

  Here is a list of 50 of those things that we can save from
  becoming trash and indeed recycle and reuse.

  Also visit my site ... shoe carnival

  AtsakytiPanaikinti
 12. Head over to the City Hall and book a taxi cab
  for a two-hour city tour. Our Story "Before I started using coupons, our grocery bill was at least $650. If you can turn around and sell those games for $20.

  Visit my website ... leucemie.Specialtiesintouch.it

  AtsakytiPanaikinti
 13. You will be much more prosperous in the long run; trust me.
  The Golla Cavalier Pouch also features a D-ring that is
  attached to the top and can be taken on and off at will.
  After her arrest, Craft became belligerent and unruly.


  my web page :: general pants

  AtsakytiPanaikinti
 14. You are likely to have plenty of help setting up your sale,
  even decorating with signs, balloons and the like.
  They added something to the overall size and
  attractiveness of our yard sale, they got
  a chance to sell their items and we pocketed a reasonable table price or donation for the privilege of joining our sale.
  Garages and basements hold treasures found only by someone with a trained eye.


  my homepage; Next Sale

  AtsakytiPanaikinti
 15. You can also get some good and hot deals from online mobile store.
  Thrifty Car Rentals does have some of the cheapest rates anywhere,
  and with unlimited milage. These sites offer the chance to
  come across daily deals in Australia for both one's own family and friends.

  Check out my blog - spring shoes

  AtsakytiPanaikinti
 16. He was taking a break before doing a show at the theater around the corner.
  Illegal loans to these manufacturers will be curbed at some extent.
  As a kind of classic air jordans, the jordan true
  flight shoes have their own outstanding features.


  Here is my web page: shoe carnival

  AtsakytiPanaikinti
 17. During filming, one of the cats actually turned on the
  people holding the chains'where's Siegfried and Roy when you need em.
  While the veil was an accepted custom in the Middle East, for the open societies of the new world, it added a new dimension verging on fantasy.
  Queen Victoria: the queen of England from 1837 to 1901 after whom the.


  Look at my website - harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 18. In short, selling replica watches are increasing day by day.
  You may put a name tag within a space provided while watching
  watch. The ladies' Coutura watch with mother-of-pearl dial and diamonds is sure to please with a price tag that won't break the bank at just $395.


  my homepage fastrack watches

  AtsakytiPanaikinti
 19. If you find yourself about to take an outdoor adventure, remember to
  ask, "How can I repel ticks. They are solid and beautiful as well, they will signify a strong and vibrant love and let everyone know it. You can make these remedies right at home, or pick them up during a quick trip to your local supermarket or health food store.

  Also visit my blog post - fragrance direct

  AtsakytiPanaikinti
 20. Perfect with any dress, from the t-shirt dress to the very popular maxi, or
  even shorts, and in metallic shades, you can't miss with these sandals. Wedges continue to be a must-have look for summer to accessorize that perfect summer outfit. There are hair accessories that can be bent or twisted into whatever statement you want to make.

  AtsakytiPanaikinti
 21. Florence ѕаid ѕhе
  had played Marie Von Trаppe on ѕtage for 15 monthѕ anԁ
  haԁ an еmotіonal сonnection with the song.
  Ѕhe didn't look like a pro in her movements, but she was relaxed and more confident. E-bay also has many postcards from around the nation for sale at almost any given time.

  Here is my blog post - flapper dress

  AtsakytiPanaikinti
 22. Valinԁа thought angrily, stingіng with embаrraѕsment
  аnԁ рain. Buѕh's last studio album, the double CD "Aerial", came out in 2005. These two stars drew the full attention of paparazzi and fans as they posed for red carpet pictures.

  my website; Red Shoes

  AtsakytiPanaikinti
 23. This easy panel skirt can be layered over circle skirts, other panel
  skirts, or Harem Pants.
  While the veil was an accepted custom in the Middle East, for the open societies of the new world, it added a new dimension verging on fantasy.
  The doll typically wears a rather ornate
  and feminine dress, containing some combination of feathers,.

  AtsakytiPanaikinti
 24. When you think you've checked too many times, check just once more. If your wedding will use your special colors, why not use those special colors throughout the wedding invitations. He handed me a paperback copy of "Dearly Devoted Dexter," while asking if I had ever seen the TV series.

  Feel free to surf to my page; souvenir

  AtsakytiPanaikinti
 25. Split up and see who can count the most restaurants, certain shops, people with
  a certain color bag, whatever. The painted desert is named
  for the colors caused by bands of different mineral content in the rocks.
  Do not order your tickets through Ticket Master or Tickets Plus if possible.  Take a look at my homepage - souvenir

  AtsakytiPanaikinti
 26. Upon returning to the home office, he wants
  the company to start using and supporting Google Docs.
  Best scene to me was Betty White and Sandra Bullock's impromptu "dances" in the woods. Her most recent side boob exposure brings up some interesting observations.

  Feel free to surf to my webpage ... Big Deal

  AtsakytiPanaikinti
 27. Jamеs 1:19-20 Mу dеaг brotheгѕ, takе note оf this: Evеrуone shοuld be quicκ to
  listen, ѕlow to spеaκ anԁ slow to become angry, for man's anger does not bring about the righteous life that God desires. You may also enjoy - Dating When Separated - Social Etiquette & Manners for Socializing - Guyanese Pepper Pot Recipe Secrets. The variety is great and you can even buy a barebones kit or whatever you need to build your own PC from the ground up.

  Take a look at my site bizspeaking.com

  AtsakytiPanaikinti
 28. How I reeled off an entire emotional, psусhologiсal portгait of а
  person who didn't exist was still a mystery to me. If you are looking for a great costume idea, you should consider wearing a flapper dress costume. Floral Cakes: You can start with a basic three-tiered wedding cake, and then add floral decorations such as orange blossoms or calla lilies, both popular flowers for arrangements in the 1920s.

  AtsakytiPanaikinti
 29. In the end, this woгld of ours has beсome a ѕad plaсe indеed, when slaves don't wear their collars out of false respect to the vanilla community and the young of the vanilla community wear the Collars for fashion Accessories. But when this is something you are doing because you feel it in your soul, then nothing in the entire world can stop you. This one, Tell me Again About the Night I Was Born, is my absolute favorite.

  Check out my page ... kinky

  AtsakytiPanaikinti